Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet lefoglalni egy 8...

Mivel lehet lefoglalni egy 8 hónapos kislányt?

Figyelt kérdés
Pár percig érdekli őt minden, utána nyafogni kezd!
2010. márc. 17. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére itt a nővérkéje,ő lefoglalja a 8hós kislányt.
2010. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
baba,építőkocka,mindenféle zenélő dolog,frisher price-os dolgok pl.tanulókutyus,nekünk van egy ilyen fém vázas valami,amin ilyen fém rudak tekeregnek össze vissza,és golyókat lehet rajta huzigálni.nem tudom magam jobban kifejezni:)mint régen amivel számoltak az iskolába,csak modernebb egy kicsit.
2010. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 8 hós lányom is megunta a játékait, és a következő dolgok kötik le: mobiltelefon, laptop, távirányitó, műanyagpohár, papir minden mennyiségben. Azért mindent nem kap meg, de próbálok neki olyan dolgokat adni ami nem veszélyes rá, és nem az ő játéka, ez sokkal jobban leköti általában.
2010. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

már 9 hónapos a kisfiam, de ami most köti le a figyelmét az pet palackban csörgő színes gombok, rongy darabra varrt színes gombok, cipzárak, címkék, anya papucsa, szennyes tartó, pelenkás zacskó, csipesz, ruhaszárító állvány, hajkefe, fogkefe, szék, fakocka, búgócsiga, szobahinta, formabedobó figurák rágása, színes könyvek nézegetése, porszívó kereke... hát ilyenek.

Aztán egy idő után semmi, csak nyafog ő is, akkor alvás.

2010. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. márc. 17. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomat is a távirányító izgatja,én kibeleztem neki egyet,és játszhat vele.így egy 10-20 percig csend van.Konyhai dolgokat szoktam neki adni.Műanyag tölcsér,pohár,konyharuha,papír mérőszalag,műanyag kiskanál,számológép...néha kellenek ilyesmik is.
2010. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!