Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények az Adamo hintáról...

Vélemények az Adamo hintáról illetve az olcsóbb másolatokról? Megéri az adamo vagy jó az olcsóbb is?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 12:43
 1/10 bithorlo ***** válasza:
100%
Nekünk olcsóbb van. Imádja a lányom.
2015. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekunk Adamo van. En feltem a masolattol, pedig biztos az kivalo, de en igy voltam nyugodtabb. De a babahintaval csak jot tehetsz. :)
2015. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Neked is szereti a babád? :)
2015. okt. 25. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is olcsóbb van. Vaterán vettem készítőtől. Fele annyiba került mint az adamo. Míg kicsi volt nagyon szerette. Sokszor voltam hálás érte, mikor nagy szenvedés után elaludt benne. Most 19 hós, nem nagyon szeret hintázni, és így ritkán használjuk.
2015. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Èn èppen most akarom eladni a hintát, mert kinőttük. Àllvánnyal együtt vettük, nekunk szerette.
2015. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri ilyen hintát venni. Kisfiam imádja. Hintazni imád benne és ha sehogy nem akar elaludni napközben ebben szinte mindig sikerül. Szerintem mindegy hogy eredeti vagy másolat. Én csak ajanlani tudom. 9 hónapos a kisfiam, mióta megszületett minden nap hintàzunk benne.
2015. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös, mennyiért adod?
2015. okt. 25. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

A lanykam fel eves koraig napkozben hordozokendoben rajtam aludt (csak es kizarolag :) ), akkor vettuk az Adamot. Utana csak abban aludt. Persze ejszaka a kisagyban. 14 honaposan unta meg a hintaban alvast, azota csak hintazik benne.

Lenyeg a lenyeg, hogy a mai napig szereti, pedig 2 eves mar. :)

2015. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olcsóbb van, imádja mind2 gyerek (és mi is)

Annyira, hogy a 4 éves lányom a mai napig abban alszik - azóta csináltattunk neki nagyobbat, erősebbet.

2015. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek ment a zöld kéz :)
2015. okt. 29. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!