Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom még nem...

4 hónapos kislányom még nem nyúl a tárgyak után és nem fordult át. Baj?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Az én fiam sem kapkodta el.5hónaposan kezdett el forogni,tárgyakért nyúlni.Olyan gyorsan beindult,hogy el sem hiszem!29.-én lesz 6hónapos.pörög,forog,kúszni próbálgat,nagyon beindult.Ne aggódj!
2010. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam majdnem egy éves volt, amikor elkezdett forogni.
2010. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Az enyém a tárgyak után már 3 hósan nyúlt, viszont későn kezdett forogni, közel 6 hós volt, mire átfodult hasról hátra. Utána viszont hirtelen begyorsított, és két hét múlva már kúszott.
2010. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 2.! Ez komoly? Nem írtál el valamit? És 1 éves koráig csak feküdt és még forogni sem forgott? Ne haragudj, de ezt nehezen hiszem el. És nem voltál vele orvosnál?
2010. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Már 2hónaposan ülni akart, még a babakocsiban is.Tökéletesen ült a picim, hasizomból akart felülni mindíg, segítséggel járt, de fordulni nem akart. Most 15hónapos és behozta önmagát. Sőt most már hajlandó hason is aludni, napközben is többször hason pihizik. Sosem aggódtam.

2010. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!