Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud 10 hónapos babátok?...

Miket tud 10 hónapos babátok? Mit tudtok/szoktatok játszani?

Figyelt kérdés
Az én lánykám rombolni nagyon szeret. Ha építek valamit egyből rombolja, kipakolni is imád, kockákat egymásból kiszedi, összefele nem igazán szereti rakni. Nagyon leülni még nem lehet vele, mert általában mindent inkább csak megkóstol :D
2015. okt. 28. 18:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Mennyi időt töltötök úgy, hogy konkrétan leültök vele játszani?
2015. okt. 28. 18:16
 2/2 anonim ***** válasza:

konkrétan napi 3 órát töltöttem mellette ülve játszva

10 hónaposan már mászott, akkor ált fel először, persze kapaszkodva. viszont ülni még nem tudott. Kb. 10-15 állathangot utánzott (vau vau, háp háp, tehát ha kérdeztem mit mond a cica mondta a választ) 3-4 tudatos szava volt.

imádta a könyveket lapozgatni, nézegetni, mutogattam neki benne ezt azt...építkezés még annyira nem ment, labdázni utál azóta is, viszont szívesen hallgatott zenét, játszott az állatkáival, "eljásztotta" hogy beszélgetnek egymással, kipakolt ezerrel mindent amit lehetett, szóval inkább molyolt mint konstruktívan játszott :) zenélő zongorát püffölte

2015. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!