Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kakil egy nap 1,5 év...

Hányszor kakil egy nap 1,5 év körüli babátok?

Figyelt kérdés

A lányom ma ötször kakált...tegnap is legalább háromszor..előtte levő nap négyszer...igaz azelőtti nap egyszer se....többnyire kettőt, hármat szokott, de néha olyan sokat kakil mitől van ez?

ezeken a napokon sem eszik olyan baromi sokat...egyébként normális, szép a széklete..


2015. okt. 28. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Átlag 1-2szer. De kb 2 hete jöttek a fogai, akkor jóval többször, és neki hígabb és büdösebb is volt a szokásosnál. Én adtam neki Normaflore-t.
2015. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer szokott naponta, de egy hete naponta 4-5 is van.

Legutóbb a milumil juniortól csinált ilyet és megint azt kapott, de csak a csomag végénél jött vissza ez. Én a tejitalra gyanakszom most is a fiunk esetében.

Egyébként a sok gyümölcs, zöldség is okoz ilyet, főleg ha emésztetlen részben ami kijön )pl. sütőtöknél). 1,5 éves

2015. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
miert, a sutotolot nem tudja megemeszteni? mik azok a zoldsegek amiket nem tud? eleg sok ceklat eszik mostanaban meg paradicsomot, zoldbabot es krumplit. sutotokot egyebkent nem szokott tul surun
2015. okt. 29. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:

De meg tudja emészteni, csak az annyira rostos, hogy a fiamnál egy része visszajön. Azért írtam pont a sütőtököt.

Ha sok rostosat eszik, akkor lehet ilyen ilyen sok kaki is tőle.

2015. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!