Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » éjszakai köhögés mitől?

éjszakai köhögés mitől?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1éves,éjszaka nagyon csúnyán köhög,3 percenként.kaptunk kupot de nem használ.mi lehet ez?
2015. okt. 29. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta köhögés? Milyen kúpot írtak fel? Mióta tart?
2015. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát olyan hurutos szerű,a kúp dobozán nincs rajta a neve,3 db volt bent.2 éjszakán vagyunk túl
2015. okt. 29. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Minél hűvösebb szobában altasd. Ha éjjel nagyon rájön a köhögés, állj vele a nyitott ablakba.
2015. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Így van, éjszaka max. 19-20 fok legyen a szobában, ha nem bírja abbahagyni, akkor öltöztesd be és irány a nyitott ablak. Napközben is szellőztess minél többször, illetve legyetek kint sokat a levegőn.

Az én gyerkőcöm kruppra hajlamos. Ebben az időben már kapja a napi 10 csepp Cebiont, hideg párásítót is használunk, ha pedig nekiáll ugatni, van kúpunk.

2015. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én 2.5 évesemnél készenlétben van a párásító. Mikor első nap befűtöttünk, el kezdett köhögni, száraz lett a levegő, irritálta.

Ha sok az orrváladéka, az is jelentkezhet köhögés formájában, mert a slejm lefolyik hátul a torkára. Ezt úgy szoktam kezelni, h sima sós orrsprével kiporszizom az orrát, majd befújok Nasivinnel, az csökkentőleg hat a váladékra, azt is porszizom ha kell.

2015. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is felmerült a krupp gyanúja. Ha lehűtöttem a szobáját 21fokra, elmúlt a köhögés, és szigorúan párásítottam. Ugatásszerűen, szárazan köhögött. Szépen visszabillentünk a lehűtés nélküli párásításhoz. Hisz nem lehet hideg szobában tartani egy kisgyereket egész télen ugye? A párásító oldotta meg a dolgot.
2015. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Nálunk napközben sincs 21-22 foknál melegebb, éjjel pedig 19-20 fok, amit már a gyerkőc 5-6 hónapos korában is így csináltunk. Ez az egészséges, nem a 25 fokos lakás.

2015. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!