Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy makacs vírus miatt, az...

Egy makacs vírus miatt, az orrfolyás, éjszakai köhögés már 1 hete tart. Mit tegyek a gyógyulásáért? Megint menjek vissza az orvoshoz vele?

Figyelt kérdés

vírust kapott el a 6 hósom, köhögött, tüsszögött, taknyos lett, hőemelkedése volt, elmentünk orvoshoz is, de megnyugtatott minket a dokinéni, hogy minden ok. javasolt algoflex baby-t a hőemire, de az elmúlt, így azt nem adtuk neki. minden nap szívjuk az orrát többször(orrspray-t nem használok, mert nagyon felzaklatja) használtam baby luuf balzsamot is éjjelre + párologtatót, de a nátha csak nem akar elmúlni, nagyon tapadós, nyúlós fehéres váladék jön mindig az orrából, éjszaka meg eldugul a nózija és köhög.

mit csináljak? adjak neki valamit? vigyem el megint az orvoshoz? amúgy kedélyes, sokat eszik (anyatejes, van, hogy 3 óránál is sűrűbben kéredzkedik mellre)

amúgy a fogacska is most bújna... bár 2 hete mintha megállt volna a folyamat, de nem ezért lett beteg, hanem tőlem kapta el szegény a vírust, én 3 nap alatt kijöttem belőle, ő meg szegény - még mindig taknyos

mit tegyek?


2013. dec. 8. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vírusra nem adnak gyógyszert, én a helyedbe valami immunerősítőt adnék. De mivel fél éves és egy hete benne van ha téged megnyugtatna vidd el pillantson rá az orvos. Nekünk náthára nagyon bejött a calcimusc, bár ez recept köteles.
2013. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A teljes gyógyulás eltarhat két hétig is, nyugi.
2013. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sinupret csepp (gyógynövény kivonat) homeopátia: Oscillo. Orrszívás előtt Sterimar baby, utána Nasivin sanft Baby. Cebion csepp c-vitamin, párásítás, radiátorra Salvus víz. Homeót a Baby Luuffal együtt nem lehet. Én kúraszerűen adom az Oscillót 2 hetente 3-4 nap. 17 hónapos a fiam. Calcimuscot a mi dokink aki nefrológus nem javasolja a náthára mert megterheli a picik veséjét.
2013. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én vissza vinném az orvoshoz. Ha nagyon tapadós a váladék akkor minden képen és lehet a fül orr gégészeten kezdeném holnap a napomat, hogy nehogy fülére rámenjen ez a nátha.

Szerintem használd az orr sprét nehogy arcüreg gyulladása legyen a babádnak vagy a füle gyulladjon be. Amúgy valószínű most minden egybe jött meg volt fázva és jön a fogacska is. Kitartást nektek.

2013. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!