Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik elemmel működő cumisüv...

Létezik elemmel működő cumisüveg melegítő?

Figyelt kérdés

Valami olyan megoldás kéne, ami felmelegíti/melegen tartja a cumisüveget egy hosszabb sétánál is télen.


Vannak ilyen "jégakku" szerű megoldások, de az is elég hamar kihűl.



2015. okt. 30. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Melegen töltsd a cumisüvegbe az italt és úgy rakd bele egy termoszba. Egy pár óráig meleg marad.
2015. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajna már pár óra után sem fogyasztja el a babám, mert nem a megfelelő hőmérsékletű. Szóval mindenképpen meleg kell neki.
2015. okt. 30. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha eleve melegebben teszed a termoszba???
2015. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Felforralni nem merem. Már elege melegebben teszem a termoszba de elég hamar kihűl.

(itt most hosszabb, fél napos kimozdulásokról van szó)

2015. nov. 5. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél melegíteni, melegen tartani? Mert teát, vizet forralva is elrakhatod, mindegy neki. A tápszert meg úgy sem tarthatod fél napig melegen egy cumisüvegben, mert megromlik. 2 óránál tovább még szobahőmérsékleten sem, csak hűtőben. Én úgy szoktam, hogy ha nincs lehetőségem melegíteni, akkor viszek egy cumisüveg tűzforró vizet, meg egy doboz tápszert és egy babavíz mindig van a babakocsi aljában. A keverési arányt pedig úgy választom, hogy jó legyen. A forralt víz termoszban azért nagyon sokáig bírja.
2015. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyatej lenne benne (amikor én dolgozom és a szitter van a babával). De erre nem is gondoltam látod, hogy 3-4 órára mégha melegen is tartaná, már nem igazán adható a babának. Most fél éves a babám, azt hittem ebben a korban már nem kell annyira vigyázni de ezek szerint akkor igen.
2015. nov. 5. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha autóval mentek akkor ez jó lehet:

[link]


[link]

2015. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!