Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Momert cumisüveg melegítőt...

Momert cumisüveg melegítőt hogyan kell használni? Kell bele vizet önteni valamennyit és úgy bele a cumisüveg? Akinek van, segítene?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdő vagyok,használtan vettem és nem kérdeztem rá.

Baba nincs még meg,előre készülök mindenféle kis ötlettel:-) Azt látom,hogy lehet otthon is és kocsiban is használni,mi hálózatról használjuk majd.Illetve be lehet állítani a hőfokot,józan ész szerint,de kell-e bele víz és mennyi kb?

Köszi a válaszokat,felpontozom!



2014. febr. 2. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyémben van belül egy kis csík. Addig kell vizet önteni bele így ha beleállítod a cumisüveget pont ellepi és melegíti. Én 40 fokon használtam. Általában annyira bemelegítettem evés előtt és amikor tudtam, hogy kajás lesz csak kivettem a hűtőből (lefejt anyatejet ivott) és megmelegítettem. Nagyon gyorsan felmelegszik sőt a kislányom mindent langyosan szeret :)
2014. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok,köszi.Ebben nincs csík,de akkor öntök bele vizet valamennyit.

Ment a zöld kéz!

2014. febr. 2. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi. Akkor tapasztald ki, annyi vizet önts bele, hogyha belerakod a cumisüveget ne menjen a műanyag részre a víz.
2014. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam és tényleg kell bele víz,teszteltem is,hogy kb mennyi.De saját kútfőből nem mertem volna elektromos dologba vizet önteni még véletlenül sem.

Köszi még egyszer!

2014. febr. 3. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!