Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell még forralnom a...

Meddig kell még forralnom a babának a fürdővizet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 13:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A vedono sem normalis, es nemis ertem, hogy te ezt elhitted neki ?

Nem kell forralni, hacsak nem Indiaban laksz es a Gangeszbol merited a vizet !

2015. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%
Ki tudja! Lehet hogy olyan helyen lakik a kérdező, ahol érdemes még a fürdéshez használt vizet is forralnia, hogy ne legyen baj (ha netán megmerülne a gyerek és kortyolna). Pl.: ha nitráttal szennyezett minden.
2015. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz? Valami bőrbetegsége van a babádnak amiatt forralni kéne a vizet? Ha nem akkor a védőnőd váltson szakmát. Azért ennyire nem kell óvni a babákat. Vagy azt gindolja iszik a fürdővízből?
2015. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát én ilyet még nem hallottam.

Kivéve, ha ihatatlan nálatok a csapvíz. Akkor igenis a védőnk szoktak előre szólni, hogy hogyan kell bánni a csapi vízzel, ilyen lehet, de erre kérdezzél rá külön akkor.

Ha megisszátok a csapvizet, nem kell a babának forralni fürdetéshez, ez a része információhiányos, vagy hülyeség tényleg.

2015. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én még soha ilyet nem hallottam:-)

De ha az én védőnőm ezt mondta volna,már csak józan paraszti eszemmel is kiröhögöm :-D

Hacsak nem valahol nem tom Afrikában éltek,de gondolom nem.:-)

Kérdező. Nem kell mindennek bedőlni ám amit mondanak.!!

2015. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

És meg is mutatta? :O

Mit kell egy vízforraláson megmutatatni? Ez a kérdés kamu.

2015. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Két lányom van 10 és 6 évesek..... soha sem forraltuk a fürdővizüket..... Pedig a feleségem higiénia mániás volt akkoriban.... :)
2015. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Huuu, most jöttem rá, miért nem engedte be a feleségem a védőnőt az első látogatását követően soha többet ! 😊 Pedig első és eggyetlen babánk volt. Ma egészséges 8 éves. Szóval mi seee forraltuk soha ! Zavard el a pi..@ba, ha ttényleg nem értedted félre !
2015. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!