Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1 éves. Kell még...

Kisfiam 1 éves. Kell még forralnom neki a vizet? Vagy már ilyenkor nem szokták?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ásványvizet adok, sosem forraltam. 6 hótól kapja étkezéshez, tejpéphez.

A forralt víz olyan fura darabos volt nálunk.

Nem próbáltad még az ásványvizet? Szentkirályi 1,5 literes.

2012. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 1 évesnek már nem forraltam, adtam a sima csapvizet.
2012. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.Nem próbáltam még.A buborékmentesre gondolsz?Vagy a bubisra?
2012. jan. 15. 11:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Nálunk is a csapi víz lesz.
2012. jan. 15. 11:47
 5/10 anonim ***** válasza:
A rózsaszín mentesre.
2012. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kislányom 5 hónapos kora óta Brita kancsóval szűrt csapvizet iszik és ezzel is főzök neki! Előtte babavizet vettem, mert a forralt víz nálunk is darabos volt!
2012. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdésem, hogy sterilen éltek otthon napi szinten domesztozozol vagy azért ha leesik egy játék a földre, a gyerek utánna a szájába veszi, vagy azt is rögtön el fertötleníted?


Egy gyermek 6 hós korától csúuszik a földön, ott fekszik, majd mászik, midnent a szájába vesz, még sokszor a papucsotokat is megkostólja.

Ekkor már elég jó az immunrendszere is, így egy sima csapvíztöl nem lesz semmi baja.


Szóval nem nem kell 6 hós kor felet forralni a vizet neki, föleg hogy leesett cumit, játékot, kanalat, tányért sumisüveget sima vizzel mosod el.

2012. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kb 8 hónapos koráig forraltam csak.
2012. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hós volt a babám mikor megkérdeztem a dokit, hogy meddig kell és azt mondta tegnapig!:)

Ha ásványvizet adsz neki, akkor még csak babavizet, mert a rendes ásványvíz megterheli a veséjét, a szűrt víz pedig semmit sem tartalmaz ami kellene neki.

2012. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, a rózsaszín szentkirályin rajta van, hogy forralás nélkül adható a babáknak, fénykép is van. Ez nem direkt babavíz, az ára is olyan 100 ft /1,5 liter. Ez adható a babáknak!!! nem kell jana vagy egyéb babavíz.
2012. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!