Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti 3 hónapos babátok minden...

A Ti 3 hónapos babátok minden esetben a hang felé fordítja/fordította a fejét?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, mert a 3 hónapos babánk nem minden esetben fordítja a hang irányába a fejét. Ez mennyire volt jellemző a Ti babátokra. A hallása jó. Ha Ti is ilyet tapasztaltatok írjátok meg a baba további fejlődésének menetét. Nagyon köszi.

2015. okt. 31. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Oh mennyi ideget ettem én is ezzel, amikor 3 hónapos volt a fiam.

Csapkodtam szegénynek az ajtót, kulcsot ráztam, stb, mert általában nem figyelt a zajra, ráadásul a hallásvizsgalat nem mutatott hallást egyik fülre se... Kivoltam teljesen, aztán kiderült, hogy nem indult el a fülében az öntisztulás és tömve volt zsírral és azért nem hallott úgy, illetve nem érzett rezgést a gép.

Kimosták a fülét, azóta 15 hónapos, nagyon értelmes, sokat beszél, rengeteg szót mond, mindent megért (amíg nem volt fülmosas, gagyogni is alig gagyogott,és kb 8 hónapos volt, amikor a többedik orvos észrevette, hogy jé, nem látni a fülébe a zsírtól, pedig hány szakembernek mondtam, hogy nyulkal a fülébe, meg hiába töröltem neki fürdés után, mindig tiszta volt a törlőkendő.

2015. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekünk jó hallást regisztrált a gép, hát én is ebben reménykedtem, hogy "pusztán" fülzsír, de az nem. Köszi
2015. nov. 1. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy fülmosás nem árt azért szerintem sem!

Ha nagyon aggódsz vidd dokihoz!

2015. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!