Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom éjjel alvás közben...

Kislányom éjjel alvás közben hirtelen köhögött, majd fel kellett kapnom, mert mintha megakadt volna valami a torkán, . Mivel nem oldalt volt a fejecskéje, hanem középre fordította, a sok nyálra tippelek. Volt valakinek hasonló riadalma? (3 hós)

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg félrenyelt. Fiam 10 hós még mindig sokszor előfordul éjjel. :)
2015. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld hason altatni...
2015. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet sok nyál, vagy nem tudom hogy álltok a BCG oltással, az én babám annak kifakadása előtt köhögött 2-3 éjszaka.
2015. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ébren szokta ezt csinálni, mikor sír és nem reagálok rá azonnal. Annyira felhúzza magát, hogy elkezd fuldokolni, mint aki félrenyel. Gyorsan oldalára fordítom, vagy függőlegesbe hozom és abbahagyja. Idegesítő, de nálunk a hiszti része és próbálok úgy csinálni, hogy ne használja arra, hogy felvegyük. Most kezdte a kamu köhögéses korszakát is, nagyon kis huncut.
2015. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!