Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sípoló hangot hallat ha...

Sípoló hangot hallat ha nagylevegőt vesz. Ez normális?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kislànyom és 2 hete néha ilyen sípoló hang jön a torkáról amikor nagy levegőt vesz. Álltalában amikor izgatott vagy fáradt. Dokinknak mondtam meghallgatta azt mondta nincs probléma de engem akkor is fusztrál mert tejallergiás és mindig azt hiszem most fog megfulladni. Sokszor úgy tűnik direkt csinálja. Csinál még valakinek így a babája? Nem tudom pontosan megfogalmazni ezt a hangot de olyan mint amikor meglepődik az ember és úgy vesz nagylevegőt.

2015. okt. 9. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én manóm is szokott fura hangokat produkálni. Most fedezi fel a hangját, játszik vele, próbálgatja.
2015. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia kérjél beutalót alvás vizsgálatra és ha minden rendben találnak akkor legalább te is megnyugszol.
2015. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!