Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam a homeós bogyókat...

Hogy adjam a homeós bogyókat pár hós babámnak? össze kell törni és úgy babavízbe tenni, vagy egybe is mehet?

Figyelt kérdés

ha össze kell törjem,hogy csináljam?olyan porcelán edényt hol lehet venni,amit direkt erre használnak?

köszi

3 és fél hós Babám


2010. márc. 18. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell össze törni,egy pici vízbe vagy teába belerakod és pár perc alatt feloldódik benne.
2010. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 18. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik anyukától olvastam, és azóta én is így csinálom: kitekerem a kupakba az 5 golyót, rácsepegtetek pár csepp vizet, és hagyom feloldódni. Így éppen csak egy korty lesz az egész.

Egyébként nem szabad összetörni a golyókat, a felületükön van a hatóanyag. Ezért nem szabad hozzányúlni sem, és fémmel sem érintkezhet, másrészt pedig csak vízben kell feloldani minden homeopátiás könyv szerint. (B)

2010. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagyobb Boiron-os golyókat bátran meg lehet fogni kézzel, direkt úgy hirdetik, hogy külső védelemmel van ellátva. Ellenben az apróbb golyókat valóban nem lehet kézzel megfogni. Én úgy szoktam, hogy előző este szépen kiadagolom műanyag kanálba, amit felforralt és lehűtött vízzel kicsit felöntök, másnap reggelre remekül felolvad, esetleg fogpiszkálóval szoktam kavarászni, hogy gyorsabban menjen, mivel a Homeovox, Corizalia és társai nagyon sokára olvadnak el.
2010. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!