Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt 10 hónaposom?

Miért csinálja ezt 10 hónaposom?

Figyelt kérdés
Eddig semmi gond nem volt, most 2 napja, egyszerűen nem marad, fordul el, ordít, és 10 perc egy pelenkázás. Valami tipp? Vagy van ilyen mikor "rájuk jön az 5 perc" és majd elmúlik?
2015. nov. 1. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

10 prc? Jézus, én a vergődőmet is max. két perc alatt átpelenkázom. Lekap, felad, és mehet, felesleges tovább szenvedtetni.

Figyelemelterelés, de ha nem működik, akkor mentében csinálom meg (nem könnyű). :)

2015. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nah jó a 10 perc költői túlzás volt, de én mondjuk annyinak érzem :D Én is már szinte csak menet közben tudom ráadni, de hátha csak valami múló szeszély :D
2015. nov. 1. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Irigykedek, hogy nálad ez még csak most jött elő:)

Az én lányommal amióta megtanult ülni és mászni 7 hónapos korától ez van.. Én elterelem a figyelmét amíg pelenkázok ez kb 10 másodperc (Profi lettem) :D és a többi vagyis az öltöztetés, vetkőztetés meg már megy menet közben is :) Most lesz 11 hónapos, ha múló szeszély is hát.... Már elmúlhatna ez a szeszélye :)

A Tippem az, hogy próbálj olyan dolgokat a kezébe adni amit amúgy nem adsz neki. Én pl telefont, D-vitaminját, kulcsot, stb... adok.. És ha mákom van nyerek egy kis időt :)

2015. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az én lányom 10,5 hónapos :)
2015. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nála is megvan egy ideje, de eddig működött a figyelemelterelés :D Most kezdődtek a gondok, mikor már semmi se válik be :)
2015. nov. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!