Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposom még nem mászik,...

10 hónaposom még nem mászik, csak kúszik. Mióta felült nem is akar nagyon kúszni. Még van remény? Mikor fog így felállni?

Figyelt kérdés
Dévényeshez járunk már, de most nyári szabadság...
2015. aug. 19. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta jártok Dévényeshez? Fejlődott ott valamit?
2015. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a cipőben járunk. 11 hónapos a fiam, még nem ül. Csak kúszik, azt is oldalasan teszi. Teljesen kivagyok. Mi egyszer voltunk Dévényesnél, de nálunk is szabi van... Így én is kíváncsi lennék a tapasztalatokra.
2015. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 hós kora óta járunk. Akkor pár alkalom után kezdett el kúszni. Egyébként próbálkozik állásba felhúzni magát, de nagyon gyenge szerintem/enyhén hipoton.
2015. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szinten Devenyes babam volt, a 10 honap teljesen rendben van, maszasra osztonozd, mutass neki jatekokat, ugy h ne erje el stb. Maszo Micimackonk is volt, szerette.

Felallni 12 honaposan allt fel, 13 honaposan pedig kapaszkodas nelkul ment, bar meg billegve.

Csalogasd, kinalj neki fel olyan dolgokat, amiket egyebkent nem kaphat meg, taviranyito, kulcs ilyesmi.

Ami a fiamnak nagyon tetszett, az a PET palack, toltottem bele szines gyongyoket, es guritottam, hajlando volt utana maszni. 😃

2015. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk is dévényes volt.

Mi 2,5 hónapos kora óta jártunk kb 5 hónapos korig, akkora minden rendben lett. Majdnem 8 hónaposan kúszott, de nem jó technikával (két kéz- két láb ), de közben meg felállt. Még 2x voltunk kezelésen, de már az első után próbált mászni. A 2. után abbahagyta a kúszást és gyönyörűen mászott. (A két kezelés között 1 hét telt el és előtte eszébe sem jutott a mászás.)


Ne keseredj el, a kezelések hatására szépen rendbe fog jönni.

2015. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kell dévény torna? Az én kislanyom 10.-en volt 10 hónapos. Minden mozgàsformàt a legkésőbbi àtlag hónapoz csinàlta. Ülni nem tudott, most 3 hete ül, 10 honapos kora előtt pãr nappal ült meg stabilan. Kúszik, de még nem màszik, viszont pàr alkalommal màr belémkapaszkodva felàllt. Baj ha 10 hónaposan még nem màszik?
2015. aug. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!