Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22-23 fokos házban kell a...

22-23 fokos házban kell a földön kúszó, mászó babára harisnya illetve felül 3 réteg?

Figyelt kérdés
Központi fűtés van, babám izzadós, eddig úgy vettem észre, elég a nadrág, body pulóver. De most hidegebb van kint is.
2015. nov. 3. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én adnék rá harisnyát.
2015. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én csak rugit adtam rá/később nadrágot meg bodyt meg egy vékony pulcsit ha nadrágot kapott.

zoknit is persze.

szerintem nem kell rá 3 réteg, teríts egy jó meleg pokrócot alá, ahol játszani szokott.

2015. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van neki letéve egy paplan, de ő jön-megy, főleg utánam. Figyelek, hogy mindig a szőnyegen legyen, egy-két perctől eltekintve össze is jön.
2015. nov. 3. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk is ennyi fok van (panellakásban), a fiam egy éves, kúszni nem kúszik már, de aktívan mászik. Rajta általában egy body van, harisnya és egy hosszú ujjú póló, egyáltalán nem fázik, nem is beteges. Nálunk a nadrág + zokni nem jött be, mert a zoknitól folyton megszabadul, szóval maradtunk a harisnyánál.
2015. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire hideg a padló. Rokonainknál (panel 8. emelet) meleg volt a padló, így 22-23 fokban a baba egy szál harisnyában és bodyban volt. Nálunk jéghideg a padló 23 fokban is (régi parasztház), harisnyát és vastag nadrágot adtam rá, plusz body, pulóver. Szerintem próbáld ki hogy te mennyire fázol a padlón fekve, és ahogy neked komfortos, annál egy vékony réteggel többet adj a babára. Ha hideg a baba keze akkor általában fázik.
2015. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 24 fok van, a kislányomon alul-felül 2 réteg van, általában hosszú ujjú body, harisnyanadrág+ zokni és egy polár ujjatlan rugi. Hiába van meleg, lent a földön elég hideg van, ő meg azon hasal, így a harisnyávala hasán, ami közvetlen érintkezik a földdel 3 réteg van, nem izzadt még bele sose, ráadásul kislány, nem szeretném, ha felfázna.
2015. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem harisnyába vagy leggingsbe van, így ha kimegyünk, akkor csak rá húzom a nadrágot, az overált. Fölülről egy body és egy hosszú ujjú póló. Ha leteszem a földre kap egy mellényt is.
2015. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk általában 24 fok van, kúszik ,mászik a lányom a laminált padlón és még soha nem volt beteg. Csak egy leggings,zokni és egy hosszú ujjú body van rajta.
2015. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!