Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hónapos kisbabám ma...

Négy hónapos kisbabám ma négykézlábra állt és folyamatosan csinálja. Már hulla fáradt, leteszem aludni de akkor is csak picit fekszik le és nyomban sírva kitolja magát. Ez így van rendjén? Mit csináljak hogy aludjon?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 12:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve lehet hogy ilyenkor éhesebb? Nem tudom eldönteni hogy csak nyűgösködik-e.
2015. nov. 3. 12:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez így van rendjén, ez most az újdonság varázsa neki :)
2015. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk ugyanígy volt a mászásnál, sőt most 6 hónaposan mióta felállt, alig tudom elaltatni, holott már ragad le a szeme.
2015. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam mikor felült egyik este 47szer fektettem vissza mire elaludt. A következő nap már jobb volt... Csak utána felállt.. :))))
2015. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) húha. és az éhségről mit gondoltok? megjöhet egy ilyentől az étvágya nem?

De a ti gyerekeitek is sírtak már miközben csinálták a dolgaikat?

2015. nov. 3. 13:15
 6/6 A kérdező kommentje:
És az is normális hogy visong sikong közben? Olyan mintha nagyon szenvedne egy idő után. Olyankor inkább megszakítoma folyamatot. Vagy szeritnetek nem kell majd abbahagyja ha elég?
2015. nov. 3. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!