Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hátfájás szülés után?

Hátfájás szülés után?

Figyelt kérdés

7 hete szültem eg 2. gyermekemet egy csodálatos kisfiút. A terhesség alatt 11 kiló jött fel, ami ár le is ment, de van még rajtam minimum 6-8 kiló, ami nem hiányozna.

A melleim iszonyat nagyok lettek két gyerek után. 75C volt az első terhesség előtt, most 85F.

Gondolom ez is beleszámít a plusz kilókba és a rettenetes hátfájásba. A szülés után pár nappal lehajoltam a nagylányomhoz és őszintén olyan fájdalom nyilalt a derekamba, hogy úgy maradtam. Kb 2 óra eltelt mire feltudtam állni, és azóta se megy a gerincből hajolás.

Próbálok itthon tornázni, de igazság szerint félek, hogy meghúzom valamelyik izmom, vagy a tejemmel lesz valami.

Mit gondoltok,mi lenne a megfelelő mozgás? Vagy menjek orvoshoz vele?


2015. nov. 4. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A torna jó lenne rá. Gyógytornászt érdemes megkérdezni, hogy szülés után ennyivel, ilyen hátproblémával milyen gyakorlatok javasoltak. Én még terhesség alatt jártam kismamatornára, ott kaptunk szülés utánra is gyakorlatsort, az sokat segített a hátfájásomon is.
2015. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!