Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után porckorongsérv?...

Szülés után porckorongsérv? Legalábbis gyanúja, de röntgen kizárt. Mit lehet vele csinálni amíg szoptatok?

Figyelt kérdés
4,5 hós a kislányom és már eljutottam a hátammal odáig, h nem bírom felemelni szinte.Mindig is rossz volt a hátam, de ez már mindenem túltesz. Rettegek minden este lefeküdni, mert ahelyett hogy pihentetne az alvás reggelre olyan vagyok,mint akit agyonvertek,még az is gondot okoz, hogy fölkeljek. Anyukám mondta, h sajnos neki is pont ilyen volt, ki is lett vizsgálva, és nem múlt el. Én ebbe nem akarok belenyugodni. Gyógymasszőrhöz elmentem de csak rosszabb lett.

#hátfájás #porckorongsérv #szülés szoptatás
2013. máj. 7. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki lefejt tejet 1 napig, a röntgen után meg fejd a tejed és öntsd ki, másnap már szoptathatsz.
2013. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
porckorongsérvet a rtg nem mutatja ki csak az mri, (ha netán el tudsz menni kell időpont és beutaló kb 3 hó a várakozás ha nem magánba csináltatod.. annyi h ha kapsz kontraszt anyagot utána nem szoptathatszt kb 12 órát, de ott ugyis elmondják (mennyiségtől függ ) akkor adsz tápit vagy tejpépet neki ...
2013. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az alapján amit írtál én egy jó csontkovácsot ajánlanék, az helyre is rak nemcsak átmasszíroz mint a gyógymasszőr, igaz az is lehet kellemetlen de ha tényleg jó szakember akkor használ.Merre laksz? Itt Orosháza környékén tudok jót.
2013. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én Cegléd közelében lakom. Majd utána nyomozok. Nem biztos a sérv, csak gyanú mert Anyukámnak is szülés után jött ki, és ugyanilyen tünetekkel. Állítólag öröklődik ez a fajta. Jó lenne kicsit helyrehozni, mert így megrokkanok, és szeretnék még egy babát majd, de így nem merném majd vállalni. Ja, még annyit, h császárral szültem, és eléggé elrontották a szúrást. Viszont nem csak ott fáj, ahol szúrták.
2013. máj. 7. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Olvass utána nem jó rá a csontkovács!

Jó csontkovács nem is kezd neki mri vizsgálat nélkül mert rontani is lehet!

Én javasoltam az mri vizsgálatot, engem 1 hónapja műtöttek bár nekem 2 lapockám között fájt, kiderült KISZAKADT nyaki porckorongsérvem van.Azzal hiába csináltak volna bármit..

2013. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

5/5 Hát ami kiszakadt azt már tényleg műteni kell, de a többin lehet segíteni. Elég baj hogy addig vártál vele amíg kiszakadt. Kivéve ha baleseted volt mert akkor nem tehetsz róla.

Kérdezőnek: A hajlam örökölhető, de a szalagok helyre rakása után majd érzed a különbséget (ha bevállalod...), és nem lesz akadálya a következő gyermeknek :)

2013. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-osnak 5-ös vagyok, nem tudtam hogy mi van, soha nem fájt a nyakam se a hátam , kb 1 hétig olyan érzetem volt h elaludtam a nyakam utána nem bírtam mozogni akkor mentem a kivizsgálásra és akkor derült ki a történet..nem is tudtam hogy van ...
2013. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!