Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használnátok ismerőstől...

Ti használnátok ismerőstől kapott használt cumisüveget?

Figyelt kérdés

Avent mellszívóm van egy üveggel. Elég sok tejet fejek le és kaptam ismerőstől pár (használt)üveget, hogy ne kelljen folyamatosan mosogatni azt az egyet.

Tudom, hogy biztos helyről van és nyilván fertőtleníteném,de nem tudom...

Csak fejésre és hűtésre használnám.


2015. nov. 4. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Én vettem tejtároló poharat. Szerintem azt vegyél, ha vége a szopizós korszaknak akkor is hasznos. Én most arra használom, hogy gyümölcsszeleteket vagy egyéb nasit teszek bele, ha megyünk valahova és nagyon hasznos, mert jól záródik.

De fagyasztani is lehet benne pl. gyümölcsturmixot a hozzátáplálás idején ha már tej nem kell.

De olyan anyukát is tudok, aki később fűszertartóként hasznosította.

De akármilyen kicsi dolgok gyűjtésére/tárolására jó a későbbiekben is, nem pénzkidobás.

2015. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Persze.

Én nem kaptam ugyan, de biztos használtam volna fertőtlenítés után.

2015. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A cumisüveg ez természetesen. Gondolom a gumit/cumi részt kicseréled. Azt amúgy is ajánlják időkÖtönként.
2015. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi szín alatt nem használnék ilyet.
2015. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Használnám persze,jól el kell mosni,sterilizálni és kész. A cumit nyilván nem használnám de az üveget igen. Amúgy az aventes pohár jó ötlet, én is hasznát veszem még most is,hogy már rég nem szoptatok.
2015. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp. Nem egy nagy összeg, biztos hogy vennék újat.
2015. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. 1500 Ft egy cumisüveg. Sőt van akcióban is, meg kuponnal... akkor kb 1000 Ft. Ezt simán meg lehet venni.
2015. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Úgy látom elég eltérőek a vélemények. :)

Szerintem veszek egy újat, a többit fertőtlenítve elteszem tartalékba vész esetére.

2015. nov. 4. 23:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Én használtam. Sőt, nemcsak az üveget, a cumikat is. Unokanővérem mindent eltett nekem, én mindent kifőztem, a lányom 11 hónapos, és köszöni, jól van.

Vettünk persze újakat is, de nekem nagy segítség volt, hogy nem kellett mindent megvennem. Csak a cumik darabja 800 ft - legalábbis, amiket mi használunk - üveg cumisüveget nem kapsz 3000 ft alatt, melegíteni pedig műanyagban nem szabad.

Bár tény, hogy az unokanővérem nem az ismerősöm, hanem rokonom, és tudom, hogy milyen szinten igényes a higiéniára.

2015. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!