Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 honapos kislanyom ket...

7,5 honapos kislanyom ket hete nem hizott semmit. Tapasztaltatok ilyent?

Figyelt kérdés

3.2 kg-val szuletett, nagyon szepen fejlodott, most 8 kg es 70 cm hosszu. Nalatok is stagnal a sulygyarapodas?gondolom, csak normalis ez. Eddig rengeteget fejlodott.

koszi a valaszokat


2010. márc. 18. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
az enyém 3 hét alatt 15dkg ot hízott szopik ugyhogy paráztam kevés a tej majd 1 hét múlva 5.85kg ról 6.35re hízott lehet a védőnő elmérte....
2010. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jött a foga mostanság?Az én lányom szabályosan nem evett két hétig.Igaz utána úgy behozta,hogy 1 kilót hízott 3 hét alatt.
2010. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, ilyenkor már lelassul a súlygyarapodás, meg lemozogja. Az én kisfiam annyi idősen volt hogy 1,5 hónap alatt 300 g-ot hízott, de a mérés előtt ebédelt, tehát gyakorlatilag semmit nem hízott, viszont nőtt 2 cm-t. Utána viszont 2 hónap alatt hízott fél kilót. Szóval ez változó, szerintem nem kell aggódni.
2010. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!