Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én kislányom igényli az...

Az én kislányom igényli az egyedüllétet. Ti is tapasztaltatok hasonló viselkedést?

Figyelt kérdés
Kislányom 1,5 éves. Ha valami olyasmit kaparint meg, amit nem szabad, akkor elbújik valahol, és ott játszik az adott tárggyal. Ez a jelenség kinőtte már magát. Gyakran vonul be 5-10 percekre a szobájába, és játszik egyedül. Nem szereti, ha utána megyek, élvezi az egyedüllétet, az önállóságot.
2010. nov. 2. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Akkor szoktak így férevonulni, amikor tudják, hogy nem jót csinálnak.
2010. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlen,nálunk is bemegy a gyerek a szobába és játszik egyedül.21 hónapos.van hogy be is csukja az ajtót,volt hogy benéztem és rajzolt épített autózott,szóval játszott,én hagyom had játsszon egyedül.
2010. nov. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan felnőtt van, aki szeret elvonulva bütykölni, olvasni, stb. Ez már gyerekkorban is megnyilvánul. Az első nagy hülyeséget írt. Négy gyermekem van, a legkisebb még csak kilenc hónapos, de már most szeret egyedül foglalatoskodni.
2010. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az első válaszolónak üzenem, hogy a kérdés kiírásánál leírtam, hogy eleinte csak akkor csinálta, ha valamit nem volt szabad, most pedig már akkor is elvonul, ha rendesen játszik.
2010. nov. 2. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hogy egyedül is eljátszik egy ideig.

Az én lányom is eljátszik egyedül. Van, hogy csak akkor, ha ott ülök mellette, vagy ott ülök a szobában, de van, hogy egyedül hagyom. A gond akkor van, amikor hirtelen nagy lesz a csend, akkor valami olyat kaparintott meg, amit nem kéne. De persze pár percenként ránézek.

2010. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!