Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom (6 hónapos) nappal...

Kislányom (6 hónapos) nappal apás, este anyás?! Ti is tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
Férjem szabin van egész hónapban, így sokat vagyunk együtt, nappal majd kiugrik a kezemből amikor meglátja apát, este viszont addig sír amíg engem ki nem harcol. Pedig csak addig adom át, amíg fürdök (5 perc), addig apa ringatja, de vigasztalhatatlan sír. Ahogy átveszem, abbahagyja, és csak hüppög a vállamon, majd édesen elalszik. Miért lehet? Imádja pedig az apját, és viszont.
2009. aug. 23. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig,mindig te fektetted le,nem az apuja.Ehhez szokott,és ezért nem akar vele elaludni.Az apával játszani jó csak.,aludni nem.
2009. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nalunk forditva van, nappal anyas, este apaval furdik es megy aludni :) en nem vagyok jo neki :)ez olyan apas program.

Szerintem attol fugg kit szok meg. ne aggodj, lehet hogy idovel megfordul :)

2009. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!