Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyban a matrac huzatát...

Kiságyban a matrac huzatát szoktátok mosni?

Figyelt kérdés

Elvileg levehető a huzat, egyszer próbáltam valóban leszedni, de nem nagyon akart sikerülni, így inkább feladtam mintsem tönkretegyem.

Ha véletlenül matracvédő nélkül lenne rajta folt azt vizes ronggyal át szoktam törölni.

Más ezt hogy csinálja?


2015. nov. 6. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mostam. Pont ezért volt rajta mindig matracvédő és azon még egy lepedő. A felső lepedőt cseréltem hetente.
2015. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nézd ha letudod szedni mosd ki. Én nem kísérleteztem vele, ugyanabból az okból amit te írsz...3. gyereket szolgálja ki egyébként szóval biztosan nem tiszta...megy rá gumi lepedő, sima lepedő...a gyereken meg ruha van.

A matracban magában gondolom százszor több az atka mint a huzatban, szerintem teljesen mindegy kimosod e a huzatot vagy nem. csak vegyél rá egy gumi lepedőt hogy baleset nne érje.

2015. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer szedtem le 38 hetes terhesen. Olyan lepedőt használunk aminek az alja nem engedi át a nedvességet.
2015. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem egyszer leszedtem(csak mert ha kiborítja vagy a gyümilét, vagy tápszert, ami átmegy mindenen), alatta vatelin volt és maga a kókuszmatrac, amit kitettem a nyáron 42 fokos erkélyre fertőtleníteni, télen meg a mínuzok fertőtlenítik, de télen nem volt még baleset.
2015. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi kimostuk, így voltam nyugodt. Tényleg macerás volt le- és felhúzni, de óvatosan sikerült.
2015. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kimosom, igen.
2015. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is mosom, simán le lehet szedni, sőt vissza tenni sem egy ördöngősség, annyi mint a gumis lepedőt.
2015. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!