Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A parommal van egy kisbabank,...

A parommal van egy kisbabank, de neki van egy fia az elozo kapcsolatabol,3 eves. A parom szulei kulfoldon laknak, el akarunk menni hozzajuk . Az ex azt mondja, hogy ugy mehet el a fia egy hetre ha o is jon. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A parom a fia 6 honapos koratol heti 1 napot vele van( most mar velunk ertelemszeruen ) , tehat tud vigyazni ra, de az anyja azt mondja, akkor johet ha o is jon.

Mondtam, hogy ebbe nem megyek bele, szerintetek jogosan ?

5 en menjunk mint valami filmben ? Mondtam, hogy akkor menjenek harman, en nem jopofizok az exevel egy hetig.


2015. nov. 7. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsőő, hol olvastad, hogy velük él? Azt írta, hogy heti 1 napot velük van! Mielőtt ilyen bunkó stílusban leoltasz valakit, tanulj meg olvasni!

Kedves Kérdező! Teljesen jogos szerintem, amit gondolsz, így én sem mennék el! Van egy olyan tippem, hogy az ex csak nyaralni szeretne egy hétig...

2015. nov. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha én lennék az ex, szinte biztos, hogy én is csak úgy engedném el a 3 éves gyerekemet. És nem az "ingyen nyaralás" miatt.

De téged is teljesen meg lehet érteni. Nem könnyű szituáció.

2015. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Nàlunk én vagyok az ex,de a kisfiam nem is bìrt volna ki egy hetet az apjàval nélkülem,szóval bele sem egyeztem volna semmiképp. Nagyszülőkkel tartottam a kapcsolatot szóval ők jöhettek bàrmikor és mi is mehettünk.

Ha a gyerek kibìr veletek 1 hetet nem sìr az anyja utàn akkor kérhetitek,hogy nélküle is elvigyétek,bàr a külföld miatt szerintem mindenképpen kelleni fog az engedélye ami ha nincs,akkor meg vagytok lőve. Nagyon durva esetben bìrósàg. Amúgy 3 éves kora utàn jogotok van az egy hetes làthatàshoz pl a szünetekben. De külföldre beleegyezés nélkül nem lehet kivinni csak úgy.

2015. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt mar nalunk egy hetet tobbszor is, legutobb mikor az anyat mutottek, egy hetet nalunk volt, jol elvan az apjaval , az egy het alatt sosem kerdezte hol az anyja.
2015. nov. 7. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Akkor ha az anyja nem megy bele,lehet hatósàghoz fordulni. Persze érdemesebb törekedni a békés megoldàsra,de ha nem lehet vele egyezkedni akkor nem nagyon lesz màs út. Kitartàst,ìgy elsőre a ti esetetek sem hangzik egyszerűnek.
2015. nov. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!