Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van 3eves es egy 3honapos...

Van 3eves es egy 3honapos babukam, egyedul vagyunk kulfoldon es van ugy h turelmetlen vagyok foleg a 3evessel, pedig jo kis gyerek, en vagyok a hu. Ye tudom, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
mar szedek magne B6ot is h turelmesebb legyek,a parom segit sokat es megis egy barom vagyok,ma azt mondtam h"ilyen hulye gyereket",pedig NEM az,es amint kimondtam mar megis bantam es bogve megyek hozza h szoljon ram ha lassa h turelmetlen vagyok vele.mit olvassak errol a temarol?vagy foglaljam magam le valamivel?utalom magam ezert,legszivesebben ostorral utnem magam.tanacs?!
2014. ápr. 26. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
hát babukám azt kell mondikáznom hogy sztem kicsit ki vagy idegileg,ennek az okát sajnos nem tudom megállapítani, de sztem próbálj meg szakemberhez fordulni, mielőtt elhatalmasodna rajtad ez a probléma, és komolyabban el kezdenéd bántani a gyermekedet.Lehet, h nem magne b6 ra van szűkséged, hanem frontinra vagy rivotrilra.....de ezt majd egy orvos tudja eldönteni, én biztos nem.
2014. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet szakemberhez fordulni de próbálkozhatsz még gyógyteákkal is a magnézium mellé vagy esetleg a jógával/meditációval.Szerintem ezek elég hatásosak tudnak lenni:)
2014. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!