Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hintőpor került a babám...

Hintőpor került a babám fülébe. Mit tegyek, hogyan távolítsam el?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy. A külső részt kitörlöd, de belülre nem nyúlhatsz.
2015. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért ne nyúlhatnék? Max. nem tanácsos benyúlni...de ez a megfogalmazás, atyaég...hát ki vagy te?
2015. nov. 7. 21:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Könnyű ott felsérteni érzékeny részeket, akár a dobhártyát átszakítani, így nagyon nem javasolják az orvosok, hogy beljebb nyúljon valaki.
2015. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A hintőpor árthat a fülének? okozhat gyulladást?
2015. nov. 7. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

szárít

pl a teafaolajat amúgy is javasolják főleg klóros vízbe úszni járó gyerekeknek fülgyulladás megelőzésére



(amúgy én minden nap fültisztítóval törlöm a gyerekemnek, 2-3 napot ha kihagyok vastag fülzsír gyűlik fel neki képzelhetem milyen annak, akinek nem takarítják...

2015. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha becsomósodik a fülzsírral, akkor igen, bár mennyiségfüggő, meg attól is függ, hogy az adott babának mennyire érzékeny a füle. Van akinek állandóan begyullad, van akinek soha nincs fülbetegsége, egyéni hajlam.
2015. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ment bele túl sok, de látom a fülecskéjében. Szerintetek cseppentsek bele paraffinolajat? Vagy inkább ne?
2015. nov. 7. 21:26
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

vidd aza ügyeletre ennyire egyszerü

de te magad ne nyúlj bele

2015. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmit!

Nekem nem kicsi ment a fülébe, mikor kb 2-3 hetes volt.

A kupak rejtélyes módon "többet adagolt" és pont a fülébe, szó szerint tele lett.

Semmit nem csináltam, oldalára fordítottam így kijött egy része, a többi meg 2 nap múlva eltűnt:-)


Ugye az olajat nem gondoltad komolyan?:D

Azt ugye tudod, hogy akkor összeáll és akkor téneg nem jön ki?!

2015. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

tegnap 21:40

Te se vagy normális, most komolyan :)))

Képzeld már el, odaállít a gyerekkel az ügyeletre, mert hintőpor ment a fülébe :)) Hát beszarnának rajta, az tuti..

2015. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!