Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A köldökcsonkra jo a jonsons...

A köldökcsonkra jo a jonsons hintőpor is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 20:47
 1/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
nem, kifejezetten az kell amit receptre tudsz csak kivaltani!
2013. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jó! A patikait kell megvenni. Fertőtlenít, gyógyít.
2013. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
patikait használj!
2013. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a patikai jó, de egyébként recept nélkül is meg lehet venni, én is úgy vettem!
2013. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A J&J termékeket egyébként is érdemes hanyagolni az összetevőik miatt, főként újszülötteknél.


De a köldökcsonkra meg pláne azt kell szórni, amit a doki felírt nektek elvileg. Védőnő nem mondta el, mi a teendő? Vagy a kórházban legalább?

2013. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem jo!

A patikai sajnos megszunt. Helyette az alkoholt javasoljak, de kerdezd meg a gyerekorvost.

2013. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Komolyan megszűnt a patikai hintőpor? Amikor nálunk volt aktuális (4 hónapja), akkor két receptet kaptam, mert az egyik, amit általában javasolnak hiánycikk már jó ideje. A másikat gond nélkül kiadták.

Plusz először ugye alkohollal kellett áttörölni fertőtleníteni, azután hintőporral szárítani. A kettő nem helyettesíthető sztem egymással. Persze ezek nélkül is begyógyul a köldökcsonk gondolom, csak így gyorsabb..

2013. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szűnt meg, a múlt héten váltottunk a sógornőnek!

Max. hiánycikk lehet valamelyik összetevő...

2013. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szóval a múlt héten váltottuk ki a sógornőmnek, gond nélkül kiadták....
2013. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez jo hir, amit irtok. Nem lehet, hogy azert lehetett kivaltani, mert meg maradt belole? Nekem a vedono szolt, hogy megszunt, de en nem hittem neki, rakerdeztem a gyogyszertarban es azt mondtak, valoban megszunt, nem lehet kapni. Valamelyik osszetevoje szunt meg es nem tudjak eloallitani, multheten erdeklodtem. De akkor probalkozom tobb gyogyszertaban. Egyebkent lehet helyettesiteni alkohollak, mivel a fertotlenites az elsodleges cel. Mas orszagokban nincs is ilyen hintopir.
2013. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!