Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának mekkora a...

7 hónapos babának mekkora a lábmérete, számozzák már ilyen kis kortól is?

Figyelt kérdés
Van esetleg valahol valamilyen táblázat, ahol utána tudnék nézni, hogy hogyan is vannak ezek a cipő méretek?
2010. márc. 19. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A 8 hónapos kisfiamnak a 19-es cipőt vettük az jó rá.
2010. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs az offért,engem is érdekelne ez a táblázat.

Az én lányom 8 hónapos és neki a legkisebb 17-es cipő is nagy.

2010. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én C&A-ban vettem eddig cipőket, ott a 16-17-es volt a legkisebb, az olyan 9-10 cm körüli volt. Ezt hordtuk pici korától, kicsit még nagy volt, de belenőtt:-)

Most 8,5 hónapos 19-20-asat vettem tavaszra. Ez még egy kicsit nagy, de legalább vastagabb zoknit tudok ráadni, mert vékonyka a cipő. Még nem jár természetesen. Akkor már nem lesz mindegy mekkora és milyen minőségű!

2010. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 7 hós 18-as cipőt vettünk neki egy nagyon picit nagy rá kb 2 hét múlva lesz tökéletes.És kb 1 hónap múlva ki is nővi..
2010. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem hónapra vannak a cipőméretek, hanem le kell mérni a gyerek lábát és azt átváltani. (márkánként eltérő lehet). A lányom 13 hónaposan kapta meg az első cipőjét, amikor elkezdett járni. Az 19-es volt.

Egyébként egy nem járó babának minek cipő??? Sokkal kényelmesebb neki a zokni. Ne deformáljátok már el azokat a kicsi lábakat, csakhogy vagányabb legyen! Eleget fog még deformálódni élete során...

2010. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14:26-nak

A kis cipő nem deformálja el a lábat, hanem melegíti, mielőtt járna egy baba. Egyáltalán nem szoros, a talpa sokszor hozzá sem ér a cipő talpához, mert nem tudom neki belehúzni annyira. Meg nagy is rá.

Most 8,5 hónapos a babám és ha sétálni megyünk adok rá cipőt, télen meg bundás kis csizmát adtam rá, mert az overálunknak nem volt talpa. Pedig még nem jár.

2010. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!