Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honna tudom mekkora a babókám...

Honna tudom mekkora a babókám lábmérete?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ezt csak ránézésre lehet megállapítani. Az én kislányom még pici nem kell még neki rendes cipő, de ha eljön az ideje, akkor én is úgy fogom megvenni, hogy ránézek a cipőre. Szerintem máshogy nem lehet.
2008. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Ha cipőt akarsz neki venni, és ehhez kell a lábméret, a legegyszerűbb, ha magaddal viszed a babát a vásárláskor. Így tuti, hogy jó meretű lesz a lábbeli. Először én is szemrevételezés alapján vásároltam, de miután vettem egy jóval kisebbet (pedig megfelelőnek tűnt ránézésre), eldöntöttem, hogy biztosra megyek legközelebb.

Jó vásárlást!

Zita

2008. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én anno körberajzoltam a lábát egy vastagabb papíron kivágtam és azt vittem magammal amikor cipőt mentem venni neki.
2008. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még a babámnak nem vettem cipőt, de ha az illető nem tud elmenni a cipő vásárlásra, akkor mi mindig hurka pálcikából törtünk egy akkora darabot amekkora a láb és azzal mentünk cipőt vásárolni. Ugye az bele lehet tenni a cipőbe, nekünk bevált.
2008. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!