Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minta nélküli Liberó?

Minta nélküli Liberó?

Figyelt kérdés

Még 1 hete vettem egy nagy csomaggal, az új 6-os Liberóbolt, már régóta ezt használjuk, mert szeretem.

Viszont ma fogyott el az előző csomag és bontom ki az újat, hát pislogtam..........SEMMI MINTA NINCS RAJTA, TOTÁL FEHÉR, MIND A 72 db . :)

Járt már így vki?????

Vissza nem tudom vinni, mert nincs meg a blokk...


2010. márc. 19. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
És miért baj, hogy nem mintás?
2010. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert a libero védjegye, hogy minden méretnél különböző színű-mintájú pelenkát árul.


Lehet, hogy a gyártósoron történt egy kis hiba és no name-t kaptál. Jelezd a libero felé. Kérdezd meg, hogy ilyenkor mi van.

2010. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Minta nélkül is bír bele kakilni, pisilni:) De azért jelezd nekik.
2010. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

2. vagyok. Igen bele lehet kakilni, de hamár az ember vesz egy drága márkás pelenkát, akkor szerintem azt várja,hogy a megszokott minőséget kapja.

Ha pl. veszel egy adidas cipőt és gagyi kínai utánzatot kapsz ugyanazért a pénzedért, abban is lehet járni, igaz????

Igenis jelezd feléjük.

2010. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A minősége gondolom ugyan olyan, csak a minta maradt le róla.

Ugyhogy ez a kínai-s példa nem illik ide.

2010. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12.09-es vagyok. Persze, hogy bosszantja az embert, de írtam is, hogy jelezze nekik. De attól még használható.
2010. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jajj, ne vitázzatok már ezen:)

Persze, hogy tud bele pisilni, meg kakilni, csak kicsit tényleg bosszantó.

Már 15 hónapja Liberot használunk és így még sosem jártam..

A kérdésem az is volt, hogy járt-e már így vki , nem pedig az, hogy most akkor bele pisil-e vagy kakil a fiam minta nélkül:D:D

Azért köszike:)

2010. márc. 19. 12:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia, most bontottam új csomagot, a miénk is fehér. Nincs rajta semmi jelzés. Pedig a ragasztószalag rögzítésénél jó támpont volt a két csík. Mivel a régi teljesen elfogyott, még csak összehasonlítani sem tudom. Ránézésre ugyanaz, csak minta nélkül.
2010. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a barátnőm is járt már így hogy hibás volt neki a csomag, lefotózta elküldte az email címükre. És azt hiszem kárpótlásként küldtek neki valamit ajándékba.
2010. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A csomagolásról tedd el a gyártási számot és egy mintapelenkát küldjél nekik vissza! Szerintem tuti kapsz egy ajándék csomag pelust! Írj nekik mindenképpen!

(Egyszer én is reklamáltam, egy 80 db-os pelus lett az ajándékom.)

2010. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!