Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sir a kislányom főzelék...

Miért sir a kislányom főzelék evés közben?

Figyelt kérdés
Máskor nem, csak délben a főzelékeknél sir. Nincs nagyon oda érte, de amit ma kapott azt szerette, és nyitotta is nagyra a száját, ami nála azt jelenti hogy finom. De közben sirt. A tejpépnél meg a gyümölcsnél sosem sir. Nem túl meleg, nem túl hideg, akkor miért?
2010. márc. 19. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy már nagyon álmos közben,és azért.
2010. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam azért nyüzsög, néha sír is, ha nem adom neki oda a kiskanalat. Aztán persze a tányért is szeretné, de abból nem sül ki semmi jó!!

Próbálj adni valamit a kezébe.

2010. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de ez engem is érdekelne:) Nekem is mindig sír:(
2010. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy álmos, sosem akkor etetem mielőtt alszik. Ha a kezébe adnék valamit azt egyből bekapja, igy nem tudnám etetni. Lehet hogy már megszokásból csinálja, mert sokszor nem izlik neki a főzelék akkor sir és azt hiszi most is az az iz jön?
2010. márc. 19. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, nálunk uez volt 2 hete.Nem tudtam, mi a gondja.Hát csak annyi volt, hogy közben adnom kellett neki vizet.Eszik jó pár kanállal, majd egy kis folyadék.Megint eszik, és megint iszik.Ez bejött nekünk.Azóta nincs semmi baja.Én meg azt hittem, hogy valami nagy probléma van, vagy nem ízlik neki.A gyümiknél nem csinálja.Lehet, hogy a főzelék nehezebben csúszik egy picit.
2010. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a főzeléket higitsd egy picit,mert nehezebb kaja neki mint a gyümi!!nálunk is ez volt, higitottam neki,azóta nincs se sírás se hiszti!!!és most már csak akkor csinálja ha olyan főzit kap amit nem szeret(nem ízlik neki), illetve akkor ha elég volt neki!!:)üdv: egy anyuka
2010. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17:30-as vagyok.Én higítottam neki, de az sem vált be:(
2010. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Kipróbálom az itatást meg a higitást is.
2010. márc. 19. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
18:35-ös vagyok!na sikerült valamelyik módszer?:)
2010. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!