Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főzelék illetve gyümölcs evés...

Főzelék illetve gyümölcs evés után mivel törlitek meg babátok száját? Mondják, hogy popsitörlővel, de az nem káros?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Papírtörlő vagy ami épp kéznél van. Nem csinálok ebből ügyet, fölösleges.
2009. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Textilpelussal szoktam általában.Két darabot feláldoztam és elvágtam több kisebb darabra.Ha elfelejtem odatenni akkor papírzsepivel,mert az mindíg van a közelben... Popsitörlővel sosem töröltem az arcát és a száját sem.
2009. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Benedvesítem a konyharuha egyik sarkát és azzal. Nem kell semmi faxni. Ha nincs még odaszáradva, akkor egy szalvéta is megteszi.
2009. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A babàm legujabb szokása szerint a kezèvel is turkál a kanál mellett, amit a fejèn és a lábán is szétken:( ha nem engedem, akkor egyszerűen nem eszik, ugyhogy hagyom, had matasson. Egy kanalat is a szájába vesz, mintha ő kanalazna...sokszor a haja is olyan. Szilvia papirtörlőt benedvesitem, készitek szárazat is, de csak a végén törlöm meg ugy ahogy sikerül, majd miután elpakoltam, kiszedem a székből és kezét, lábát, pofit be a csap alá:)
2009. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szep es viszonylag maszatmentes eves utan csak siman szaraz papirtorlovel, ha nagyon durva, esetleg marad rajta valamennyi tejpep peldaul, ami percek alatt odaszarad, akkor nedves torlokendovel. Mi illatmenteset hasznalunk, ra is van irva, hogy az arcat is lehet vele takaritani.

Vagy pedig viszem a csap ala a gyereket es komplett kez es arcmosast rendezunk.

2009. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mostanában a hordozóról leszedem a huzatot, a gyerekről a ruhát, egy kis pelusban eszünk, mert nálunk időnként szintén integetsébe torkollik a dolog, és akkor repül minden. Utána pedig szépen a csap alá tartom, és már tiszta is. Egyébként én szintén feldarabolt pelussal szoktam, azt bevizezem, ott van mellettünk. Mosás előtt Domestos fehérítővel gyönyörű fehér lesz. De én amúgy is minden evés után már most próbálom szoktatni, hogy kéz és arcmosás következik. 5 és fél hónapos.
2009. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én textil-pelust használok még mindig.

Midig van nálam, bárhová menjünk.

1 éves múlt a babó

2009. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én külön rendszeresítettem erre neki egy puha szivacsot.

Ha útközben vagyunk popsitörlővel törlöm meg,de a csomagolás hátulján rajta van,hogy arc,popsi stb. megtörlésére alkalmas.

2009. júl. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!