Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki citromfű teát ad a babáján...

Aki citromfű teát ad a babájának este, az mennyit itat meg a babával hogy hatása is legyen?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos a babám és egy hete minden éjszaka kb 25 x felkel. Pár napja lefekvés előtt citromfű teát itatok vele hogy nyugodtabban aludjon. De semmi hatása. Hogyan készítsem el és mennyit hogy hasson?
2015. nov. 11. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Egy 4,5 hónapost nem kell teáztatni.


Lehet, hogy melege van, vagy fázik. Vagy éhes. Vagy csak a közelséged kell neki. Esetleg jön a foga, és fáj neki.

2015. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod jó lenne néha aludni is. Mert még van egy 4 évrs kislányom is, itt a háztartás, a férjem, főznöm is kell. Az energiatartalékaim pedig végesek.
2015. nov. 11. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kell teáztatni,akkor miért gyártanak teákat 4-hónapos kortól? Te nem teáztatod,más megkínálja a babáját,mivel tápszer mellé kell a víz,tea,amit megiszik szívesen a pici.Én is vettem citromfű teát,de semmi hatása,nem akarlak elkeseríteni...nehéz nagyon,tudom,én is zombi vagyok egész nap.Eddig nem kelt ilyen sűrűn? A fogzás megviseli lehet.Orvostól nem kérdezted mit ajánl?
2015. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Kedves 3. De SAJNOS teáztattam a fiam, mert elhittem az okos mamáknak, hogy kell neki a tea, 5 hós korára le is szokott a szopásról, tápszeres lett.


Ezért ahol lehet, tanácsolom, hogy ne teáztassák a picit, ha nem kell.

1-es voltam.


Kérdező, elhiszem, hogy nehéz, esetleg a férjed nem tud besegíteni? Hogy ki tudd aludni magad néha?

2015. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg anyatejes volt,én nem adtam neki mást,csak a nagy melegben.Bár sajna én azt is csak cumisüvegből tudtam adni neki.Nem szabad hallgatni ilyenben másokra,úgyis tudja mindenki mi a legjobb a gyerekének.Sajnálom,hogy így jártál,nem rosszból írtam a teát.De néha tényleg kell.3-as voltam
2015. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es, nem a tea miatt szokott le a ciciről, ugyanis a teával nem lakik jól. A cumisüvegben keresd inkább a hibát. Az én lányom is kap teát első perctől, mert nyár közepén született és 50 fok volt, mégis vígan cicizik.
2015. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!