Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosószerrel, öblítővel...

Milyen mosószerrel, öblítővel mossátok a babátok ruháit?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Tide/Ariel/Persil

Lenor/Coccolino/Silan


A mienkkel mosom, nem vettem külön mosó-, öblítőszert, csak amíg pici volt, külön mosásban voltak a cuccai. Kb 6 hós koráig.

2015. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most épp: ecover és ecet. 3 hónapos.
2015. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tomi baby color és lenor sensitive. Külön mosom a miénktől, 6 hetes.
2015. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyutt a mienkel, persil gellel, perwoll gellel, oblito nelkul. altalaban inkabb az oblito allergizal. ahelyett erdemes gelt venni es akkor nem kell oblito. kakis ruhakhoz mindig tettem ecetet is
2015. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Külön mosok neki, szétválogatva a fehéret, színeset, külön a takarók, törölközők, textilpelusok. Ariel Sensitive mosószert és Silan Sensitive öblítőt használok a cuccaihoz.
2015. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mosópor mikor milyen, de az ő ruháihoz sensitive öblítőt teszek. Ritkán mosom az ő ruháit a miénkkel, olyankor öblítő helyett egy kis Sanytolt használok, ill. alsóneműinket, zoknikat, vagy koszosabb ruhákat nem mosok az övével, de többnyire külön is mosom a ruháit. 3 hónapos
2015. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is külön mosom a miénktől. Én Ariel parnacskát hasznalok, öblítőt nem hasznalom. A kakis ruhákhoz én is teszek ecetet meg egy kicsi Vanist. 😊
2015. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!