Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érdemes venni tanuló...

Mennyire érdemes venni tanuló asztalt? Leköti a 2 éves babát?

Figyelt kérdés

Ti milyet vettetek?

Nem volt pénzkidobás?



2015. nov. 12. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Óriási pénzkidobás :) Nem nagyon érdekli a kicsiket, mi is összevásároltunk méregdrágán egy rakás játékot, mindegyik a sarokban, 1-2 napig voltak érdekesek. 2 éves kicsiket nem is lehet hosszabban lefoglalni, tapasztalatból mondom, hogy ezerszer jobban örül egy csomag zsírkrétának, vagy egy táblának táblakrétával, 1-2 pakli mesekrátyának (memória játék, amivel később is tud játszani, addig meg imádják szétdobálni, nézegetni a Disney kártyákat). 2 évesen akár fiú, vagy lány, szeretik a gyerekek a konyhai cuccokat, kis főzősarok, ahol lehet ki-be pakolni a műanyag edénykéket, babát, macit etetni. Én ezekre tippelnék.
2015. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na kb én is így vagyok vele :D

Játék konyha akkor praktikus lehet?

2015. nov. 12. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez gyerek függő. Nekünk a nagyobb 1 éves szülinapjára kapta, nagyon szerette, most az öccse szintén 1 éves és már hónapok óta nyúzza, igaz a nagy, aki már 3,5 éves is szívesen játszik vele (igaz ő inkább a szerepjátékaihoz használja kiegészítőnek). A játékkonyhát szintén imádják (pedig fiúk).
2015. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Játék konyhából elég a 60 centis vagy annál nagyobbat érdemes venni?
2015. nov. 12. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

a tanulószék nálunk egy Kincs!

könnyebben önállósodik tőle a gyerek(nem sír utánam, ha úristen, a konyhába vagyok..)hol tologatja hol feláll rá polcokat elérni, hol leül és lapozgatja az álathangos kiskönyvét, hol tekergeti az órát(a tekerő csavaró mozdulatot is tanulniuk "kell")és alapvetően szereti :) néha mutatja hogy ott a szeme, szája a széknek(háttámlájára van festve)rendkívül gyakran vezet az útja napjában a tanulószékhez :)

2015. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
a játékkonyha nem tanítja semmire szinte, max amit otthon is csinálhat a műanyag edényekkel, meg fakanállal, a bölcsikben ovikban meg úgy is van. szóval én ezt tartom eleslegesnek.
2015. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tanuló asztal szerintem is pénzkidobás (jó drága is!).

A nagykockás építők, vagy Dupló sokkal hasznosabb, vagy gyurma, rajzolós dolgok ( bár az én lányom nem nagyon szeret rajzolni), futóbicikli,kb. ezek hasznosabbak. Konyhát mi nem vettünk, az is lomfogó lenne nálunk.

Ami még nagyon jó,és ajánlom mindenkinek, a fa-puzzle ( fából vannak az elemek, nem tépi-rágja szét), kb. 10 elem egy képecske, könyvben vettem net-en lehet rendelni, többféle képanyaggal. Könyvenként 6 oldalas. Baromira szereti, fejleszti a kézügyességet is.

2015. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a nagyobb konyhára szavaznék, és főleg, ami stabil, nem kis pillekönnyű műanyag. Nekünk műanyag van, magára is borította mind a két gyerek párszor :) Elég drágák, de nagyon sokat használják, később a szerepjátékokhoz is (óvónéni, papás-mamás) kiváló.
2015. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyémet sose érdekelte.
2015. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!