Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero törlőkendő kinek...

Libero törlőkendő kinek mennyire vált be? Én azt olvastam hogy a ceteareth 20 és 12 -t nem javasolják. A zöld libero aleo vera és kamillában pedig van. MI azt használjuk 5 hónapja, a kezét is letöröltem vele.

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
mindet használtam ami Libero és mind bevált, azokat használjuk. Kéztörlésre én nem használom, azért a szájába jobb ha nem veszi..
2015. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Baranka ***** válasza:
Mondok egy példát. Olvastam popsitörlő tesztet. Tök jó helyen szerepelt a dm és rossmann saját márkása. Dm est használtam, Olyan volt mintha habzana, olyan ragacsos maradt utána a kezem. Brrr. Akkor megfogadtam, hogy soha többet nem veszek. Pamperst (sensitve) tök lehúzták mégis nekem az vált igaz a zöld változata. Kinek a pap kinek a palnan. Az használd ami nektek bevált.
2015. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaj, ezek a tesztek...gondolom az Index.hu teszteléseire gondolsz..gyakorlatilag fizetett PR anyag az összes, azt hozzák ki nyertesnek aki többet fizet érte. Médiában dolgoztam, így megy ez.

Egyébként mi azért használunk Liberót, mert egyszerűen annak a legjobb az illata. A többinek szappan illata van. A pelenkából meg pamperst használok mert annak meg abban van jó illata.

Ez ilyen egyszerű...az összetétele egyiknek sem természetes, mindbe bele lehet nyugodtan kötni valami miatt, ilyen alapon egyiket se kellene használni.

2015. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl márkátlant használok és jó. A liberótol tiszta piros volt a feneke,minden fajtát próbáltam.
2015. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én babám rendkívül érzékeny bőrű

kizárólag a neogranormonos sensitive vált csak be..

2015. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!