Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden matracvédő zörög?

Minden matracvédő zörög?

Figyelt kérdés

Csecsemő korában használtunk matracvédőt, ami egész jól bevált. Mostanában viszont, hogy egyre többet mocorog a gyerek, borzasztóan zörög.

Mindegyik ilyen, vagy van olyan, ami nem csörög-zörög?

Tudnátok ajánlani valamilyent?


2015. nov. 14. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hós. Nem használok nála ilyent. Mert egyszer nagyobbat büfizett/hányt, amit ugye felfogott a védő és szegénynek még a haja is tiszta olyan lett. Belegondoltam, mi van, ha nem vagyok a közelben, ha nem veszem észre? Meg is fulladhatott volna benne! Ha nincs védő akkor legalább elszivárog, és nem gyűlik össze a fejecskéjénél. Így kidobtam a matracvédőt. Úgy voltam vele, hogy 3000 forintért nem drága új matracot venni, ha esetleg elhasználódna. (Itt biztos, hogy annyi, mert megkérdeztem, nem bababoltban, hanem kárpitosnál méretre vágva.)De eddig még nem is kellett cserélni, mert már jó ideje nem hány, és nem is folyik ki a pelusból a pisi.
2015. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én meg alapból úgy tudtam, hogy műanyag meg neylonokat nem is szabad alájuk tenni, mert nem szellőzik..
2015. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem zörög mindegyik, nekünk kétféle van, egy brendonos, meg egyet kaptunk. Az első műanyagos alul, felül meg frottier, a másik egy speckó textil, ami nem engedi át a vizet, de a levegőt igen. Sajna nem tudom hol kapni, Németországban vették.
2015. nov. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk aldiból van matrecvédőnk (vìzhatlan àgybetét néven futott talàn) az pamutos, nem zörög. Nagyobb matracra a sparban is kapsz matracvédőt (90*200), az sem zörög, még bélelt is.A miénk viszont igen.... 140*200-as matracra màr nem talàltam a sparban védőt. Az aldis pedig sajna elég kicsike olyan 70-80*100-as lehet.
2015. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is brendonos van és tényleg nem zörög.
2015. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi..brendonból melyik?

Nekem is onnan van, a sima lepedő alá rakható. Eleinte nem tűnt fel, hogy zörögne.Lehet, hogy összegyűrődött a használat alatt és nem feszül ki rendesen?

2015. nov. 15. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!