Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babam csak egy...

3 honapos babam csak egy orat, max 2ot bir fent lenni utana nyugos, el kell altassam. Mas is van igy ezzel?

Figyelt kérdés
Igy alszik tobbszor fel orakat nappal. Azt olvastam ennyi idosen 3-4 orakat birnak fent lenni, de o 1-2 ora mulva nyugos es hisztis mert almos.mas is van igy ezzel?

2015. nov. 15. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 1,5-2 óra volt a maximum ébrenlét 3 hónaposan. Mondjuk a fiam 1,5 órákat aludt egy egy ébrenlét után.
2015. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es magatol aludt el vagy altattad? Nekem sajnos nem alszik el magatol, ringaton elotte 5 percig
2015. nov. 15. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hósan kezdte el azt,hogy kibìrt fél egy óràt evés utàn a következő alvàsig. Minden gyerek màs.
2015. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es o elaludt magatol vagy altattad?
2015. nov. 15. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én lányom sem bírt 1-2 óránál tovább fent lenni. Igazi kis álomszuszék volt. Volt hogy letettem hasra hogy erősödjön úgy játszottunk de ő nem vagy csak párszor felnyomta magát aztán elaludt. Ilyenkor átraktam ágyába és hagytam had aludjon. Ebben a korban volt h nekem is ringatnom kellett h aludjon de ezt elhagyta már szerencsére.
2015. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gnézsu válasza:
Az en lanyom most 1 eves es delelott max 3,5 orat tud ebren lenni, du 4-5. Szoval szerintem ez teljesen jo. 10 honapos koraig soha nem ringattuk, betettuk a kisagyba es magatol elaludt. Aztan nagyon anyas lett es mostansag az olemben alszik el es utana rakom le. Szoval minden valtozik, lehet most ringatnod kell de par honap mulva ha megprobalod lerakni, siman elalszik magatol :)
2015. nov. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!