Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altassam 5 hónapos...

Hogy altassam 5 hónapos babám? Nap közben nem tud elaludni!

Figyelt kérdés
Egész picinek nem is aludt,csak a cicimen,aztán rájöttem, hogy cumival elalszik,ha kiteszem a levegőre...csak éppen a cumit nem tudja a szájában tartani...eddig megoldottam úgy, hogy a ruháját picit ráhúztam,de most, hogy itt a meleg nem tudom mi lesz...most még elfér egy kis felső,ami megtartja a cumit, de volt már 1-2 nap,mikor egyszerűen álomba sírta magát,mert annyira nem lehetett vele mit kezdeni!Elringatnám, csak úgy nagyon lassan alszik el, meg nincs is időm rá,mert el kell látnom 2,5 évesemet is.Már nagyobb fejű cumit is próbáltunk,az sem jön be...az ujját még nem találta meg...valakinek ötlet??
2013. ápr. 22. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szinte ugyan ebbe a cipoben jarunk mi is. annyi elteressel, h az en lanyom nem hajlando cumizni sem. nagyon regota nem tud napkozben aludni. kb ugy 1,5 honapos kora ota. amig pici volt, azt csinaltam, h kivittem a levegore es rogton bealudt. aztan vmi megvaltozott. nem tudtam a sajat gyermekem elaltatni. most 5 honapos, es kb egy honapja ott tartunk, h babakocsiba alszik nappal. ejjel nincs gond az alvassal. nappal viszont megyunk ki, tologatom es oldalra mozgatom a kocsit, mint a bolcso. es elalszik 10 perc alatt.
2013. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adamo hintát érdemes megpróbálni, lányom abban hamar elaludt! Ő is 5 hónapos most! 2hónapja adok a kezébe alváshoz pelust, az is segít neki, egy próbát megér, hátha!
2013. ápr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
adamo hinta sajna nem igazán fér el a pici lakásunkba.De a pelus jó ötlet ki fogom próbálni,hátha....
2013. ápr. 23. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!