Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babád ült először és utána...

A babád ült először és utána mászott, vagy fordítva? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy kinek hány hónapos korában ült, és mikor mászott a babája, és hogy ezt milyen sorrendben tette. Légyszi írjátok meg, hogy nálatok hogyan volt ez!
2010. márc. 20. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a kislányom 5 hónaposan kuszott,6 hónaposan mászott majd 8 hónaposan felállt!A felállásból tanult meg most 9 hós korára leülni.
2010. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 6 hónaposan kúszott-mászott. 7 hónaposan felállt, 9 hónaposan ült és 11 hónaposan kezdett el járni.
2010. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő 6,5 hós kora körül ült.Mászni egyik sem tudott, csak amikor már tudtak járni...pedig mennyit mentem négykézláb:)))))))))))))))
2010. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Először ült, 7 hónaposan, aztán kúszott pár hét múlva, 9 hónaposan már kapaszkodva lépegetett és pár napra rá kezdett mászni.
2010. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mászásból ült le. 8 hónaposan.
2010. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5 hónaposan a hasán körbe-körbe egy helyben kúszott,

6 hónaposan rendesen előre haladva kúszott és "fókázott",

6. hónap végén négykézlábas helyzetből felült,

1 hete kezdte a "klasszikus" mászást (mind a 4 végtagját külön-külön mozgatja)

most 7,5 hónapos

2010. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Húúú, ahogy látom, elég vegyes eddig. Én nem tudom, mire számíthatok. Kisfiam 28-án lesz 6 hós, már két hete hernyózik, pár napja pedig állandóan húzza maga alá a lábait, és "kutyázik". Még nem jött rá, hogy a kezeit is raknia kell előre, ha haladni akar, nem csak a lábaival kell előre csúszni, de igyekszem "segíteni" neki. :) Szerintem pár nap, és mászni fog, mert napról napra ügyesebb.

De hogy ülni mikor fog? Szegénykém már utál feküdni, de ülve meg pár perc után görnyed, és eldől, mint egy krumplis zsák, úgyhogy ezt nem erőltetem. (B)

2010. márc. 20. 09:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kisfiam kb 6hósan kúszott aztán mászás ülés és nyolc hónaposan felállt. majdnem egy évesen meg már ment.
2010. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam kicsit később csinált mindent. 9 hónaposan ült fel magától (gondolom az ült alatt ezt érted, mert ülni már előtte is tudott, ha néha felültettem) és 10 hónaposan kezdett el mászni. Kb. 7,5 hónapos korától hason fekve forgolódott körbe-körbe és hátrafelé tolatott.

11 hónaposan állt fel és 14 hónaposan kezdett járni.

2010. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

7,5 hónaposan felállt,másnap lépegetett,utána mászott és csak később tudott egyedül felülni.

2010. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!