Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet bébiételt melegíteni...

Hol lehet bébiételt melegíteni a budapesti állatkertben?

Figyelt kérdés
Babával mennénk és vinném a főzelékét, de nem tudom, hogy hogyan lehetne megmelegíteni. Vagy lehet ott bébiételt kapni? Esteleg az étteremben? Van erről valakinek tapasztalata? Kell, hogy legyen valami egyszerű megoldás, hiszen annyi kisgyerekkel járnak oda. Előre is köszönöm.
2010. márc. 20. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott dolgoztam az állatkertben és az étteremben megmelegítik neked, ha kéred. Esetleg a kávézókban is, ha nincs mikró kérsz a tejforralóba egy kis forró vizet és beleállítod a babakajás üveget. Mi így csináltuk.
2010. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is tervezzük, hogy majd megyünk tavasz végén. Én is a büfékben, étteremben, kávézóban fogom megkérni, hogy melegítsék meg a mikróban. Szerintem nem mi leszünk az elsők akik ilyet kérnek! :) És biztos készséggel melegítik meg.

Szép napot!

5,5 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igaz mi nem az állatkertben voltunk hanem Tatán a várnál még mikor 5 hónapos volt bementem az egyik étteremben é megkértem őket hogy melegítsék meg a tápszert pedig nekünk van cumisüveg-bébiételmelegítőnk csak az autóban hagytuk és már messze voltunk tőle mire rájöttünk hogy a termosz nem tartotta meg a hőt.Úgyhogy bárhol biztos szívesen segítenek ebben neked.
2010. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!