Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy valaki azt gondolta a babájáról, hogy "jaj szegénykém, de kis csúnya"?

Figyelt kérdés
Nem a szülőszobán gondolom, amikor lila és ragad, hanem amikor már látszik, hogy hogy néz ki, és a szüleinek nem tetszett? Persze, tudom, hogy minden baba gyönyörű stb., és az én kisfiam is nagyon szép, csak felmerült bennem a kérdés, hogy létezik-e ilyen.
2010. márc. 20. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik. Attól mert az embernek a saját gyereke, és szereti imádja, még nem vész el a "látása" :)

Nekem pl.mindkét gyerkőcöm csecsemőnek kifejezetten nem volt szép:)

Aranyos volt, cuki és nagyon szeretjük őket persze, de attól még láttuk hogy nem kifejezetten szépek:)

És ez nem kegyetlenség.

2010. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányom nem volt egy szépség:-)De most gyönyörű lett már.Vak nem lettem,láttam,hogy nem egy Hófehérke,de azt nem is gondoltam volna,hogy ennyire gyönyörű gyerek lesz belőle,ha figyelembe veszem az indulást:-)
2010. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A nagyanyám:-) Apum állitólag nagyon szép baba volt,a csecsemős nővérek állitólag ugy mutogatták,de az öccse a mamám szerint nagyon csúnya volt. :-)
2010. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom babának gyönyörű volt, és most 4 éves, de nem vagyok vak!Látom hogy nem az a tipikus "de gyönyörű kislány" !Teljesen átlagos, sőt a fényképeken egyáltalán nem szép!Nincs fotogén arca! (nekem sincs)!De van két hatalmas világítóan kék szeme, és ettől egyedi, és bárki látja , nem hagyják szó nélkül a szemeit!
2010. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
A fiamnak már látszott a 4D-n is h hatalmas az orra. Amikor megszületett már élőben is láttuk, valamennyire hozzánőtt a feje, de így is "karakteres", h így mondjam. Mit tegyen a gyerek, minkét szülőtől kapott egy pár jó gént.....az elején viccelődtünk a nózijával, de nem mondtuk soha h csúnya. Már viszont nem is viccelődünk, mert nem akarom h emiatt rosszul érezze magát, egyébként nekem tetszik, mert az enyém!!!
2010. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
É tartottam tőle, hogy mi lesz, ha a fiam nem lesz "szép"....persze cukik, aranyosak, de vannak csúnyácska babák is :( Szegénykék nem tehetnek róla,a szüleik sem. Mert sokszor kifejezetten szép anyuka, jóképű az apuka szegény gyerek meg...lehet valamelyik régebbi felmenőre hasonlít :D DE nekünk szerencsénk lett, mert tényleg, gyönyörű, kifejezetten szép a fiam, mások szerint is, mindenki szerint :) Csak a jókat örökölte, nem az elálló füleimet , stb :)
2010. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Apukám. Szerinte a születésem után hónapokig csúnya voltam, csak utána kezdtem el szépülni valamennyire. Igaz, máig sem sok sikerrel. :) :D
2010. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) 9:28-as! Bocsánat, a zöld kézre akartam nyomni, véletlenül ment mellé!
2010. márc. 20. 09:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nem haragszom......:)
2010. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédasszony mesélte 40 éves fiáról, hogy olyan csúnya baba volt, hogy nem mutogatta egy darabig senkinek...aztán egész kikupàlódott. Megjegyzem kifejezetten helyes pacák, nehéz elképzelni hogy csunyi volt:)
2010. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!