Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy valaki azt gondolta a babájáról, hogy "jaj szegénykém, de kis csúnya"?

Figyelt kérdés
Nem a szülőszobán gondolom, amikor lila és ragad, hanem amikor már látszik, hogy hogy néz ki, és a szüleinek nem tetszett? Persze, tudom, hogy minden baba gyönyörű stb., és az én kisfiam is nagyon szép, csak felmerült bennem a kérdés, hogy létezik-e ilyen.
2010. márc. 20. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a húgom született, anyukám azt mondta hogy bezáratja egy toronyba. :):) De csak csecsemőnek nem volt szép, kisbabaként és gyerekként gyönyörű volt és most is szép lány (23 éves). :)

Üdv. 5,5 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam 4,5 hónapos. Gyönyörű volt amikor megszületett, formás izmos baba volt. Most kissé hurkás, el van lapulva a feje az egyik oldalon, egyik füle eláll. Amúgy szép pofikája, és hatalmas kék szemei vannak. A párom annyit mondott rá, hogy csúnya a feje, ahol elfeküdte. Igyekszünk korrigálni, de sajna lehet, hogy így marad. Mindenesetre én ott is szoktam puszilgatni :)
2010. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Apukám szerint amikor megszülettem, én nagyon csúnya voltam (ronda piros pöttyök mindenhol a fejemen). Anyukám lehülyézte fatert természetesen, apu húga pedig azt mondta rá: micsoda egy bunkó vagy te! :) De kb. egy hónaposan már kitisztult az arcom.

Kisfiam, amikor megszületett, szintén piros pöttyös volt, háááát, nem voltam elájulva tőle. De már mikor hazahoztuk, 4 naposan szépen elkezdett neki is kitisztulni a pofija, és mostanra már kifejezetten jóképű kis Tökös lett. Ada le is stipi-stopizta Glóriájának. :) (B)

2010. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
nem hallottam még ilyet soha én lányom kicsinek is szép volt most is szép(egy éves)(legalábbis nekem de én az anyukája vagyok és büszke vagyok rá)de vannak nem szép babák én is láttam már olyat csak nem mondom mert az ember nem mindig mondja ki amit gondol.
2010. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!