Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba nehezen kakal. Mivel...

Baba nehezen kakal. Mivel tudnek segiteni?

Figyelt kérdés
Csak akkor kakal ha felultetem az olembe, akkor is sir es erolkodik tobb mint egy oran at. Adok neki vizet, kamilla teat komyenteat probaltam de semmi. 3 hos tapszeres baba
2015. nov. 19. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
milyen tapszert használsz? Én is Angliába élek és az elején sma tapszert adtam és nem tudod kakilni tőle. Később adtam neki Aptamilt és rendesen kakal erőlkodve. Azt mondta az orvos normális ha erolkodik
2015. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Aptamil first tapszert kap o is elejetol fogva
2015. nov. 20. 09:28
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy mindenkinek ugyanaz a tápszer a legjobb egy adott problémára. Az én fiam is erolkodott az elején sima tápszertől, sensitive tapszert írtak fel (igazából puffadásra) neki aminek a dobozán az szerepel, hogy hasmenés esetén jó, itt olvastam, hogy pár babának szorulása lett tőle az enyémnek meg hígabb a széklete, nem erolkodik vele egyáltalán.


A cukrot meg én is hallottam, hogy volt akinek az orvos ajánlotta.

2015. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!