Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mostátok/ápoltátok a...

Hogyan mostátok/ápoltátok a 11hónapos babátok fogait?

Figyelt kérdés
A kislányomnak 6db foga van. Olvastam én mindenfélét,ezért is tettem fel a kérdést. Sőt azt is olvastam többek közt,h most még nem is kell ezzel foglalkozni:-o köszi a választ:-)

2015. nov. 22. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogkefe, fogkrém. Ha van foga, akkor azt tisztítani kell. Gondolom nem szeretnéd, ha az amúgy is könnyen romló tejfogai idő előtt kirohadnának...
2015. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem kell, hiszen van foga, ami romolhat. :)

Én a DM-ben vettem pici fejű gyerekfogkefét és tejfogkrémet (semmi nincs benne, homeos) és azzal mosom a fogait.

2015. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 4 foga van, ebből 2 a héten jött ki, a másik kettő is még csak félig nőtt ki, de mossuk neki ujjra húzható fogkefével, Rossmannban lehet venni. Este fürdéskor mossuk meg neki alul felül, de még fogkrémet nem használunk csak vízzel. Csak hogy szokja magát a szokást, hogy fogat kell mosni és hogy nyúlkálunk a szájába. Ha jobban kint lesznek a most kibújt fogak is akkor elkezdjük majd a nenedent fogkrémet is használni, ami fluoridmentes, mert még ugye nem tudja kiköpni majd a fogkrémet.
2015. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A enyém 6 hónapos, 2 és fél foga van, mi is mossuk neki minden este az ujjra húzható fogkefével, meg a hozzá járó vaníliás fogkrémmel.
2015. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, választ nem tudok adni. Vagyis annyit, hogy mi csak minden nélkül hagytuk, hogy húzogassa a fogain a kis fogkefét. Mindig velünk csinálja reggel-este.


A 2. válaszolótól kérdezném, hogy milyen márkájú a fogkrém, amit használtok? Mennyi idős kortól lehet használni? Engem is érdekelne.

Megnéztem ezt a Nenedent fogkrémet is, amit a 3-as írt, de az csak 2 éves kortól használható, így sajnos az nem jó a lányunknak.

2015. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ :-)
2015. nov. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!