Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11hónapos babának tényleg...

10-11hónapos babának tényleg tudni kellene a tárgyak nevét? Es ezeket külön gatyogással jeleznie kellene?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz ugye? Amúgy az gagyogás.
2015. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan? hát én nem láttam 10 hónapos aki megpróbálta volna elgagyogni,hogy fogkefe,vagy tányér :D
2015. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak ekkor gyerekek, akik a számukra legfontosabb személyek nevét felismerik, és pl. a "Hol van Apa?" kérdésre ránéznek a megfelelő családtagra. De ezt is inkább egy év után tudják a gyerekek.

Hol olvastad, hogy tárgyak nevét is gagyogják?

2015. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tárgyak nevét? épp annyit mond hogy aja, ap,mam meg ne.De ezt sem mindig a megfelelő személynek... pedig egy éves. Ha viszont mondom hogy hol a maci szeme megmutatja.De mondani nem mondja. Mar nagyjabol egy két dolgot beazonosít. A hol van apa vagy add oda apának-ra ránéz az apjára de ennyi....
2015. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok targy nevet tudta a lamyom,de nem mondott sok szot meg.De azokat tudatosan.Egy evesen viszont mindent megertett mar.
2015. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy csoportban olvastam, beszèdfejlődès kapcsàn...azt írtàk többen hogy aja apa, mami, lana(labda) màr megy nekik, nahyon megijedtem mert az èn 10 hónaposom egèsz nap mondja a magàèt, de?semmi tudatosat nem vèlek felfedezni benne. Mèg èpo a pàpà ès a tapslàs megtanítàsàn görcsöltem erre jött mèg ez is!
2015. márc. 14. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:

5.vagyok

Hát az gyerek függő.Lányom 10hónaposan tudott már tudatosan 10-15 szót kb.Bővebben nem külön gagyogással jelezte a dolgokat,hanem simán gagyogott össze-vissza egész nap és mellé használta ezt a 10-15 szót is arra,amire kellett.

2015. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy hogy mozgásfejlődésbrn hol tart. Lányom 10ho 12naposan indult el,most ugye egy éves és nem mondt többet mint irtam. Aki hamar indul el az később beszél.és forditva. Ne aggodj jol fejlődik a babád,ez teljesen egyéni...ne hasonlitgasd,az csak idegeli az embert!
2015. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja 8as 4es vagyok
2015. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!