Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Másnak is rosszul...

S. O. S. Másnak is rosszul alszik mostanság a pici?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2hét múlva 1éves lesz.Éjszaka sokszor szopizott idáig nyugtatásként, min.3x mindig, de aludt is tovább.3-4 napja úgy forgolódik össze-vissza, hasra fordul-pedig sose aludt hason, alszik 5-tíz percet, megint nyűglődik,tolja fel magát az ágy végébe-mintha mászna valahova, lefogom a hátát, megáll s alszik tovább.Aztán megint forgolódás ide-oda, kúszik előre megint...Mitől alszik ilyen nyugtalanul?Alvajáró?Nagy ágyon alszik köztünk!!Sose csinálta ezt, szopizott s elfordult aludt tovább.Még nem jár, semi új mozgást nem tanult most (tudtommal)!
2010. márc. 20. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz 1 éves a kisfiam :) (31-én) De nincs gond éjjel. Fél 11-kor minden éjjel felsir kicsit sajnos, de csak álmában, igy nem zavarom meg azzal, hogy felvegyem :( De a rossz alvásnak sajnos sok oka lehet. A foga pl tipikusan. Ha a rágófog jön, az már nehezebb neki például. De lehet, hogy mivel már nincs olyan hideg, melege van hirtelen. Én igy többször beizzasztottam szegény picimet, igaz nem alváshoz, mert elszámoltam a hőmérsékletet... Vagy esetleg most kezd neki kevés lenni, amit vacsorára kap, és nem tudja, felébredjen-e enni vagy sem. De ilyenkor már álmodnak is aktivan, lehet, hogy valami hatott rá, jár az agya, rosszabb álma van, stb. Biztos nem alvajáró, emiatt ne aggódj :) Viszont a forgolódás önmagában szerintem normális! A mi babánk is körbejárja a kiságyat éjjel többször is, forog, átpakolja, szóval lehet, csak neked furcsa, amit csinál. Vagy esetleg őt kezditek zavarni, mert ilyenkor már azért vannak éber szakaszai. Mi azért költöztünk ki a szobájából, mert ő felébresztett engem a morgásaival, erre kimentem pisilni, erre ő felébredt, hogy mit csinálok, erre én nem tudtam visszaaludni, mert ő pakolt :D Végül jobb igy mindannyiunknak, azóta mindenki alszik éjszaka :D
2010. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szintén 2 hét múlva lesz 1 éves a lányom, és csütörtökre virradóan hn3-n6-ig fent voltunk, utána 7-kor végleg felébredt. Akkor arra gondoltam, hogy szerdán kapott sárgarépát a bablevesből, és esetleg az. A védőnő szerint front volt. A doktornő (épp oltásra mentünk) mondta, hogy jön 2 foga. Szóval nem tudom a 3 közül mi volt. Most mára virradóan csak éjfélkor ébredt fel, evett és aludt reggelig (amúgy nem szokott felébredni).


Mikor lesz 1 éves? Lányom ápr.2-án.

2010. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Kicsit megnyugodtam.Visszaraknám a kiságyába de biztos sírva ébredne, ki szokta sokszor nyitni a szemét megnézni ott vagyok-e?Meg aztán még szopik is.Egyébként mos jött ki a 8.foga, nem kizárt , h jön a többi.Hát nemtudom, remélem elmúlik.
2010. márc. 20. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:
szia.az én kicsim is rosszul alszik 11 hónapos.nálunk az időjárástól kezdve minden befolyásolja.nem lehet,hogy fáj neki a pocakja vagy valami változás történt az életében.annyi minden befolyásolhatja a piciket,hogy az nem igaz.
2010. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, sok minden befolyásolhatja!!Az enyém április 3-án született!:)
2010. márc. 20. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Akkor mindhármunk babájának előre is Boldog 1. szülinapot! :-) Hol szültél?
2010. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocsi, nem 1., 2. Az ápr.2-i. :-)
2010. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, nektek is Happy B.Dayt Miskolcon
2010. márc. 20. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:

A lányom 2 éves. Velem alszik a franciaágyon. És van úgy, hogy álmában letérdepel az ágyra, feje az ágyon és úgy alszik. Ha felteszem, akkor átfordul úgy, hogy az ágy másik végébe van. Keresi a kényelmes helyet. Ráadásul össze-vissza forgolódik és már én sem tudom, ha éjjel felébredek, hogy s lába vagy a feje vagy a popsija van a számban.

Szerintem álmodik, átéli a napját.

2010. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!